head_banner

Контакт

Филијала Чангжу:

Changzhou Zonel Environmental Technology Co., Ltd.

Адреса на канцеларија:Соба 1903~1905 од зградата 4, Baolong City Plaza, Zhonglou, Changzhou, Jiangsu, China.213023

Тел и WhatsApp:+86 18679002828
Skype:филтри83
Е-пошта: sales@zonelenviro.com

Адреса на фабриката:Бр. 19 на патот Кси Таиху, економска развојна зона Вујин, Џиангсу, Кина.
Техничка поддршка:+86 15951239844
Е-пошта: filtech@zonelenviro.com

Филијала Нингбо:Ningbo Zonel Environmental Technology Co., Ltd.
Адреса на канцеларија:бр.618 Чангксинг патот, Џиангбеи, Нингбо, Жеџијанг, Кина.
Телефон:+86 18679001056
Е-пошта: may@zonelenviro.com

Филијала Нингбо:

Ningbo Zonel Environmental Technology Co., Ltd.

Адреса на канцеларија:бр.618 Чангксинг патот, Џиангбеи, Нингбо, Жеџијанг, Кина.

Телефон:+86 18679001056
Е-пошта: may@zonelenviro.com

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја